לקוחות מספרים

 

 

 מזל גולקר כהן, תל אביב 12/7/2012

קודם כל תודה רבה למוטי התקליטן,על היחס החם והמסור,המוסיקה ברמה,ידע לתפעל המוסיקה לפי הקהל,
והכי חשוב שהיה שמח. ליווי אישי לכל מה שצריך ושירות מצויין.
שנתראה בשמחות.

זאב שיפר, פתח תקווה 13/6/2012

הזמנו מוסיקה לאירוע וקיבלנו תמורה מלאה. גם מוסיקה מעולה וגם איש שעובד עם כל הלב על מנת
לדאוג לכך שהאירוע יצליח. כל הכבוד מוטי! האמינות והישרות של האיש + "מוסר העבודה"— אני ממליץ
בחום ואפילו משאיר טלפון 0549994466

 טובי הררי, פסגת זאב ירושלים 3/5/2012

ברצוני להודות לאחד והיחיד ,התקליטן מוטי ,על השירות, היחס, והשמחה הגדולה שהעניק לכולם….
אי אפשר לשכוח שמחה כזאת, אשריך, יהי רצון שהקדוש ברוך הוא ישמח אותך תמיד אמן, יישר כוח גדול.
אין ספק שכולם התפעלו מההשקעה שלך, האדיבות,השירים ובקיצור מהכול.ברכה והצלחה משפחת הררי.

משפ' גולדמן, ירושלים 28/3/2012

הזמנתי את "שירו למלך" לאירוע שבע ברכות שנערך באולמי אלגנט שבהר חוצבים בירושלים.
כל האורחים באופן מוחלט לא האמינו ונפעמו מהסגנון, מהנדיבות, מההתחשבות, מתשומת הלב להערות, ומההופעה של "שירו למלך".
אני אישית התרשמתי מאוד, מוטי סייג והקלידן עשו את האירוע כל כך יפה ובזכותם היה אירוע מיוחד.
ישר כח גדול!

דודאית כהן, נתיבות  18/12/2011

חיפשתי תקליטן חסידי ולא יקר למסיבת האירוסין שלי שכללה גם חינה, הקישור הראשון שפתחתי היה של "שירו למלך", וזו היתה סיעתא דישמיא במלוא מובן המילה. אמרתי מה אני מצפה, ביקשתי שירים מסויימים, וזהו. מוטי הגיע, והיה חלק מרכזי מהצלחת האירוע, המוזיקה באוכל, המוזיקה בריקודים, המוזיקה המצויינת בחינה, צורת ההגשה שלו, סבר הפנים הנעים שלו. היה לי ערב מושלם! רף הציפיות לחתונה נהיה גבוה, אני ממליצה בחום!!!

דוד שוהם,מעלות 27/11/2011 18:01

מצוין! פשוט אין מילים.! אני מכיר אישית את בעל העסק והוא היה בכמה אירועים של המשפחה שלי.פינק אותנו ברמות ממש גבוהות הוא בא עם המון רצון טוב לשמוע ולהבין מה הדרישה של הקהל ממנו יש לו גם ציוד מקצועי ברמות.! בקיצור שיהיה מזל טוב.

דוד פרנקפורטר, רעננה 31/08/2011 

שירו למלך ניגן לנו בארוע של הכנסת ספר תורה. סגרנו מחיר על קלידן + זמר – והגיעו קלידן+זמר+גיטרה ללא שינוי במחיר. הם היו פשוט מצוינים!

אבנר הרשקוביץ, סביון 18/08/2011 

באוגוסט 2011 נתקלנו באתגר משמח: בני משפחה שבאו לביקור מחו"ל החליטו לקיים חופה כדת משה ישראל במהלך ביקורם בארץ. האתגר הכפול היה שהביקור החל מספר ימים לפני ט’ באב, כך שהיינו צריכים להתארגן בזמן מאד קצר להרים ארוע בעונת הארועים הצפופה ביותר. אחרי מספר נסיונות לא מוצלחים למצוא תקליטן, יום לפני הארוע (!), הגענו למזלנו למוטי מ- "שירו למלך".

מוטי הבין עניין מיד בשיחת הטלפון הראשונה, ובמקצועיות רבה עזר לנו כבר באותה שיחה לברר את כל הצרכים שלנו, להבין את אופי האירוע, ולסכם את כל הפרטים. למחרת, פחות מ- 24 שעות מאז הקשר הראשוני, הגיע מוטי למקום האירוע מספר שעות מראש עם כל הציוד הרלוונטי ובמיומנות רבה פרס את ציוד ההגברה באתר, אותו ראה רק אז בפעם הראשונה.

הליווי המוזיקלי של האירוע היה בדיוק בסגנון שרצינו, ברמה גבוהה, באיכות קול מצויינת, במגוון נעימות מרשים ועם מעברים מקצועיים, באוירה נהדרת, וגרף מחמאות מכל האורחים – מעל ומעבר לכל צפיותינו. כל מהלך העבודה מול מוטי, מהקשר הראשוני ועד לאחר סיום האירוע,

רבקה, תל אביב 30/06/2011 13:38

אני הזמנתי את מוטי משירו למלך לאירוסין של הבת שלי.מוטי הגיע בליווי קלידן , מוטי שר והקלידן ליווה אותו וביחד הם עשו הרבה שמח.מה שיפה הוא – שהוא גם נתן לנו לבחור את השירים שרצינו.בנוסף אציין גם את ההנחייה היפה שהיתה לאורך כל האירוע.אנחנו היינו מרוצים גם הצד השני וגם הקהל.מומלץ ביותר!

משפ' כהן,ירושלים 01/12/2010 

שלום,הזמנו את מוטי משירו למלך לבר מצווה של אחי שהתקיימה באולמי היכל דוד בירושלים,הוא הגיע בליווי קלידן והרקיד ושימח את הקהל בצורה מושלמת.יש לציין קהל המוזמנים היה מגוון והוא קלע לטעמם של כולם ושר שירים שהתאימו לכולם.ממליצה מאוד.

 

כדי לראות מה כתבו עלינו ולהמלצות נוספות לחצו כאן